Torpedo Miass
Info
Game plan
Record 2. Division A (Phase 2) 23/24
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 7 | 1 | 2 | 4 | 0.71 | 5:11 | 413 |
Away record | 7 | 1 | 3 | 3 | 0.86 | 5:8 | 1.044 |
Overall balance | 14 | 2 | 5 | 7 | 0.79 | 10:19 | 729 |
2. Division A (Phase 2)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sat Mar 2, 2024 | 10:00 AM | H | FK Kaluga | 3-4-2-1 | 190 | 1:1 | ||
2 | Sat Mar 9, 2024 | 10:00 AM | H | Tekstilshchik | 3-4-2-1 | 220 | 1:2 | ||
3 | Mon Mar 18, 2024 | 12:00 PM | A | Mashuk-KMV | 3-4-2-1 | 315 | 2:3 | ||
4 | Wed May 29, 2024 | 10:00 AM | H | Khimik Dzer. | ppd. | ||||
5 | Sat Mar 30, 2024 | 12:00 PM | A | Irtysh Omsk | 3-4-2-1 | 1.459 | 1:1 | ||
6 | Wed Apr 3, 2024 | 11:00 AM | H | Avangard Kursk | 3-4-2-1 | 95 | 1:2 | ||
7 | Sun Apr 7, 2024 | 1:30 PM | A | S. Kostroma | 3-4-2-1 | 1.527 | 1:0 | ||
8 | Sat Apr 13, 2024 | 11:00 AM | H | Volga Uljanovsk | 3-4-2-1 | 586 | 2:1 | ||
9 | Sat Apr 20, 2024 | 3:00 PM | A | Dinamo Bryansk | 3-4-2-1 | 2.050 | 0:0 | ||
10 | Wed Apr 24, 2024 | 5:00 PM | A | Tekstilshchik | 3-4-2-1 | 743 | 1:1 | ||
11 | Sun Apr 28, 2024 | 2:00 PM | H | Mashuk-KMV | 3-4-2-1 | 700 | 0:0 | ||
12 | Sat May 4, 2024 | 4:00 PM | A | Khimik Dzer. | 3-4-2-1 | 234 | 1:0 | ||
13 | Sat May 11, 2024 | 2:00 PM | H | Irtysh Omsk | 3-4-2-1 | 650 | 0:2 | ||
14 | Wed May 15, 2024 | 5:00 PM | A | Avangard Kursk | 3-4-2-1 | 982 | 2:0 | ||
15 | Sun May 19, 2024 | 2:00 PM | H | S. Kostroma | 3-4-2-1 | 450 | 0:3 | ||
16 | Sat May 25, 2024 | 1:00 PM | A | Volga Uljanovsk | -:- | ||||
17 | Sun Jun 2, 2024 | Unknown | H | Dinamo Bryansk | -:- | ||||
18 | Sun Jun 9, 2024 | Unknown | A | FK Kaluga | -:- |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Aug 2, 2023 | 4:00 PM | A | Ilpar Iljinskiy | 3-4-2-1 | 350 | 1:3 | ||
Second Round | Tue Aug 22, 2023 | 2:00 PM | H | Amkar Perm | 3-4-2-1 | 550 | 4:5 on pens |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Jul 16, 2023 | 2:00 PM | H | (1.) | Khimik-August (2.) | 3-4-2-1 | 300 | 1:1 | |
2 | Sun Jul 23, 2023 | 3:30 PM | A | (5.) | Akron-2 (9.) | 3-4-2-1 | 240 | 1:3 | |
3 | Sat Jul 29, 2023 | 2:00 PM | H | (1.) | Ural 2 (5.) | 3-4-2-1 | 380 | 2:1 | |
5 | Sun Aug 13, 2023 | 2:00 PM | H | (2.) | Rubin 2 (6.) | 3-4-2-1 | 600 | 4:0 | |
6 | Sat Aug 19, 2023 | 2:00 PM | A | (1.) | Nosta (4.) | 3-4-2-1 | 250 | 1:3 | |
7 | Sun Aug 27, 2023 | 2:00 PM | H | (1.) | Orenburg-2 (4.) | 3-4-2-1 | 300 | 2:0 | |
8 | Sun Sep 3, 2023 | 1:00 PM | H | (1.) | Dinamo Barnaul (4.) | 3-4-2-1 | 320 | 0:0 | |
9 | Sat Sep 9, 2023 | 1:30 PM | A | (1.) | Uralets-TS (8.) | 3-4-2-1 | 630 | 0:1 | |
10 | Sun Sep 17, 2023 | 12:00 PM | H | (1.) | Akron-2 (9.) | 3-4-2-1 | 300 | 3:0 | |
11 | Sat Sep 23, 2023 | 10:00 AM | A | (1.) | Ural 2 (7.) | 3-4-2-1 | 35 | 3:2 | |
13 | Sun Oct 8, 2023 | 1:00 PM | A | (1.) | Rubin 2 (3.) | 3-4-1-2 | 272 | 1:2 | |
14 | Sun Oct 15, 2023 | 12:00 PM | H | (1.) | Nosta (3.) | 3-4-2-1 | 350 | 0:1 | |
15 | Sun Oct 22, 2023 | 1:00 PM | A | (1.) | Orenburg-2 (8.) | 3-4-2-1 | 114 | 0:2 | |
16 | Sun Oct 29, 2023 | 9:00 AM | A | (1.) | Dinamo Barnaul (7.) | 3-4-2-1 | 220 | 2:5 | |
17 | Sun Nov 5, 2023 | 10:00 AM | H | (1.) | Uralets-TS (6.) | 3-4-2-1 | 397 | 3:1 | |
18 | Sun Nov 12, 2023 | 11:00 AM | A | (1.) | Khimik-August (2.) | 3-4-1-2 | 300 | 0:0 |
Table section 2. Division A (Phase 2) 23/24
# | Club | Matches | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|
4 | Tekstilshchik | 14 | 2 | 20 | |
5 | Irtysh Omsk | 14 | -1 | 20 | |
6 | Avangard Kursk | 14 | -2 | 20 | |
7 | Khimik Dzer. | 14 | -3 | 17 | |
8 | Volga Uljanovsk | 14 | 2 | 14 | |
9 | Dinamo Bryansk | 14 | -6 | 12 | |
10 | Torpedo Miass | 14 | -9 | 11 |