Fulham | 0:4 | Man City |
|
||||||||
Nottm Forest | 2:3 | Chelsea |
|
||||||||
Newcastle | 1:1 | Brighton |
|
||||||||
Tottenham | 2:1 | Burnley |
|
||||||||
Bournemouth | 1:2 | Brentford |
|
||||||||
Wolves | 1:3 | Crystal Palace |
|
||||||||
West Ham | 3:1 | Luton | |||||||||
Everton | 1:0 | Sheff Utd | |||||||||
Granada CF | 0:4 | Real Madrid |
|
||||||||
Villarreal | 3:2 | Sevilla FC |
|
||||||||
Athletic | 2:2 | CA Osasuna | |||||||||
RCD Mallorca | 1:0 | UD Las Palmas | |||||||||
SSC Napoli | 0:2 | Bologna | |||||||||
AC Milan | 5:1 | Cagliari Calcio | |||||||||
RB Leipzig | 1:1 | Werder Bremen |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 3:0 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 1:1 | E. Frankfurt |
|
||||||||
SC Freiburg | 1:1 | Heidenheim |
|
||||||||
1.FC Köln | 3:2 | Union Berlin |
|
||||||||
Estoril Praia | 0:1 | Sporting CP |
|
||||||||
Vit. Guimarães | 2:3 | SC Braga |
|
||||||||
Portimonense | 2:2 | Rio Ave | |||||||||
Vizela | 4:0 | CF Estrela | |||||||||
Flamengo | 2:0 | Corinthians |
|
||||||||
Criciúma EC | postponed | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Al-Hilal | 4:1 | Al-Hazem | |||||||||
Al-Shabab | 1:2 | Al-Ahli | |||||||||
Al-Raed | 1:1 | Al-Tai | |||||||||
Zenit S-Pb | 0:1 | CSKA Moscow | |||||||||
Spartak Moscow | 1:0 | Krasnodar | |||||||||
Baltika | 2:3 | Dynamo Moscow | |||||||||
Rubin Kazan | 3:1 | Rostov | |||||||||
Celtic | 2:1 | Rangers | |||||||||
Heart of Midl. | 3:0 | Dundee FC | |||||||||
St. Mirren | 0:1 | Kilmarnock FC | |||||||||
RSC Anderlecht | 2:1 | KRC Genk |
|
||||||||
Shakhtar D. | 1:0 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Obolon | 0:0 | Rukh Lviv | |||||||||
Vorskla Poltava | 2:3 | FK Minaj | |||||||||
Sparta Prague | 0:0 | Slavia Prague | |||||||||
Viktoria Plzen | 4:2 | Slovacko | |||||||||
Banik Ostrava | 0:1 | Mlada Boleslav | |||||||||
Internacional | postponed | Juventude |
|
||||||||
BSC Young Boys | 0:1 | FC Lugano |
|
||||||||
Stade-Lausanne | 3:1 | Yverdon Sport |
|
||||||||
Real Valladolid | 0:0 | Espanyol | |||||||||
Levante | 2:2 | SD Eibar | |||||||||
Sporting Gijón | 5:2 | FC Andorra | |||||||||
Racing | 1:0 | CD Mirandés | |||||||||
Racing Ferrol | 2:1 | Alcorcón | |||||||||
Dinamo Zagreb | 1:0 | NK Osijek | |||||||||
NK Varazdin | 3:1 | HNK Rijeka | |||||||||
Independiente | 1:3 | CA Talleres |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 3:2 | Rosario Central |
|
||||||||
Huracán | 3:1 | Defensa | |||||||||
Newell's | 2:0 | Platense | |||||||||
Godoy Cruz | 0:1 | Barracas C. | |||||||||
Sarmiento Junin | 1:2 | Instituto ACC | |||||||||
Hertha BSC | 3:1 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Holstein Kiel | 1:1 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 3:0 | SV Elversberg |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 2:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Diósgyőr | 2:0 | Ferencváros | |||||||||
MTK Budapest | 1:3 | Puskás AFC | |||||||||
Zalaegerszeg | 1:1 | Paksi FC | |||||||||
Ludogorets | 3:1 | CSKA-Sofia | |||||||||
R Charleroi SC | 3:1 | KV Kortrijk | |||||||||
KAS Eupen | 2:0 | RWDM | |||||||||
FCSB | 0:1 | CFR Cluj | |||||||||
Yokohama F. M. | 2:1 | Al-Ain FC | |||||||||
Maccabi Haifa | 0:1 | M. Tel Aviv | |||||||||
Molde FK | 2:2 | Rosenborg | |||||||||
Raków | 2:1 | Pogon Szczecin | |||||||||
Jagiellonia | 3:0 | Korona Kielce | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:1 | Stal Mielec | |||||||||
Amazonas | 1:0 | Santos |
|
||||||||
Novorizontino | 0:3 | Ceará SC |
|
||||||||
Sport Recife | 4:1 | Brusque | |||||||||
Goiás | 2:0 | Ituano | |||||||||
Guarani | 2:0 | Botafogo-SP | |||||||||
CRB | 2:0 | Chapecoense |
|
||||||||
Operário-PR | 1:1 | Ponte Preta | |||||||||
Sundowns | 1:0 | Royal AM | |||||||||
Orlando Pirates | 0:1 | Richards Bay | |||||||||
Moroka Swallows | 2:0 | Stellenbosch FC | |||||||||
Polokwane City | 0:0 | Sekhukhune | |||||||||
Peñarol | 1:0 | Wanderers | |||||||||
Nacional | 1:4 | CA Fénix | |||||||||
Racing Club | 0:1 | Maldonado | |||||||||
Miramar | 0:0 | River Plate | |||||||||
CA Cerro | 2:0 | Danubio FC | |||||||||
Pafos FC | 1:1 | Omonia Nikosia | |||||||||
Anorthosis | 0:4 | Aris Limassol | |||||||||
APOEL Nicosia | 1:1 | AEK Larnaca | |||||||||
Millonarios | 1:0 | Pereira | |||||||||
A. Bucaramanga | 0:0 | Junior FC | |||||||||
Baladiya | 1:2 | El Ahly | |||||||||
El Masry | 0:1 | Pyramids FC | |||||||||
El Mokawloon | 0:1 | Ittihad Alex | |||||||||
Austria Vienna | 0:4 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
WSG Tirol | 0:1 | SCR Altach |
|
||||||||
A. Lustenau | 1:0 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Incheon Utd. | 1:2 | FC Seoul | |||||||||
Gangwon FC | 3:3 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Daegu FC | 3:2 | Gwangju FC | |||||||||
Libertad | 4:1 | Sol de América | |||||||||
Trinidense | 0:1 | Nacional | |||||||||
AIK | 1:3 | Sirius | |||||||||
Halmstads BK | 1:3 | Mjällby AIF | |||||||||
GAIS | 2:0 | Västerås SK | |||||||||
Atromitos | 0:1 | Asteras Tripoli | |||||||||
OFI Crete FC | 1:2 | Panetolikos | |||||||||
PAS Giannina | 1:1 | Volos NPS | |||||||||
Panserraikos | 2:0 | AE Kifisias | |||||||||
U. Católica | 3:2 | O'Higgins | |||||||||
Huachipato | 2:2 | Union Española | |||||||||
Zira FC | 0:1 | Qarabag FK | |||||||||
Araz-Nakhchivan | 0:1 | Turan Tovuz | |||||||||
Arsenal U21 | 2:3 | Chelsea U21 | |||||||||
Reading U21 | 3:1 | Nottingham U21 | |||||||||
Göztepe | 1:1 | Bodrum FK | |||||||||
Erzurumspor FK | 0:4 | Eyüpspor | |||||||||
Kocaelispor | 0:2 | Sakaryaspor | |||||||||
Sanliurfaspor | 2:0 | Manisa FK | |||||||||
Adanaspor | 1:0 | Bandirmaspor | |||||||||
Boluspor | 2:1 | Corum FK | |||||||||
Tuzlaspor | 1:1 | Genclerbirligi |
|
||||||||
NK Maribor | 2:1 | NK Olimpija | |||||||||
NK Domzale | 1:1 | NK Radomlje | |||||||||
NK Rogaska | 1:4 | NK Aluminij | |||||||||
WH Three Towns | 1:2 | SD Taishan | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 0:0 | SH Shenhua | |||||||||
BJ Guoan | 3:2 | MZ Hakka | |||||||||
Tractor | 2:0 | Gol Gohar | |||||||||
Havadar SC | 0:2 | Persepolis | |||||||||
Mes Rafsanjan | 1:1 | Sepahan | |||||||||
Shams Azar | 1:0 | Malavan | |||||||||
Aluminium Arak | 1:1 | Sanat Naft | |||||||||
Podbrezova | 2:1 | Slo. Bratislava | |||||||||
Ruzomberok | 1:1 | MSK Zilina | |||||||||
Hassania | 2:4 | Raja Casablanca | |||||||||
Moghreb Tétouan | 2:4 AET | MAS Fes | |||||||||
Arda Kardzhali | 2:1 | Botev Plovdiv | |||||||||
Always Ready | 1:0 | Club Blooming | |||||||||
CDSA Bulo | 3:2 | Guabirá | |||||||||
Real Tomayapo | 2:0 | Club San José | |||||||||
Pescara | 1:3 | Juve Next Gen | |||||||||
Atalanta U23 | 1:1 | Legnago | |||||||||
Perugia | 0:0 | Rimini | |||||||||
Triestina | 1:1 | Giana Erminio | |||||||||
Casertana | 0:0 | Cerignola | |||||||||
Taranto | 0:0 | Picerno | |||||||||
B. Dortmund II | 1:2 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
Unterhaching | 1:2 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
W. Mannheim | 4:2 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Viktoria Köln | 1:1 | J. Regensburg |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 0:0 | Hallescher FC |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 6:1 | VfB Lübeck |
|
||||||||
Ross County | 1:5 | Motherwell FC | |||||||||
Livingston FC | 2:1 | St. Johnstone | |||||||||
Aalesund | 0:2 | Vålerenga | |||||||||
Moss | 3:3 | Stabæk | |||||||||
Kongsvinger | 1:1 | Raufoss | |||||||||
Ranheim | 1:3 | Egersund | |||||||||
Åsane | 1:0 | Start | |||||||||
Bryne | 1:0 | Mjøndalen | |||||||||
Sogndal | 5:1 | Sandnes Ulf | |||||||||
Lyn | 3:1 | Levanger | |||||||||
Arsenal Tula | 1:0 | Neftekhimik | |||||||||
Shimizu S-Pulse | 4:0 | Kagoshima Utd. | |||||||||
Vegalta Sendai | 2:1 | Thespa Gunma | |||||||||
CR Belouizdad | 1:0 | ES Ben Aknoun | |||||||||
USM Khenchela | 1:1 | MC Algiers | |||||||||
JS Kabylie | 0:0 | CS Constantine | |||||||||
Paradou AC | 2:3 | ASO Chlef | |||||||||
US Biskra | 0:0 | MC Oran | |||||||||
NC Magra | 1:0 | JS Saoura | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 0:2 | FC Ashdod | |||||||||
Maccabi Netanya | 1:2 | Hapoel Hadera | |||||||||
H. Jerusalem | 3:0 | B. Jerusalem | |||||||||
M. Petah Tikva | 4:1 | H. Petah Tikva | |||||||||
Torreense | 2:1 | Feirense | |||||||||
Länk FCV | 2:1 | Penafiel | |||||||||
Wisla Kraków | 3:4 | Lechia Gdansk | |||||||||
Stal Rzeszow | 4:2 | Nieciecza | |||||||||
Chrobry Glogow | 1:1 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Sönderjyske | 1:0 | Aalborg BK | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:1 | Cheonan City | |||||||||
Busan IPark | 2:3 | Chungnam Asan | |||||||||
Ansan Greeners | 0:3 | Seoul E-Land | |||||||||
Zimbru Chisinau | 2:0 | FC Sheriff | |||||||||
Milsami | 1:1 | Petrocub | |||||||||
Balti | 2:2 | Dacia Buiucani | |||||||||
Cusco FC | 3:0 | CA Mannucci | |||||||||
Sport Boys | 1:1 | Comerciantes | |||||||||
Graafschap U21 | 1:3 | Feyenoord U21 | |||||||||
Groningen U21 | 0:0 | NEC U21 | |||||||||
SC Cambuur U21 | 1:1 | FC Twente U21 | |||||||||
Go Ahead U21 | 2:1 | PEC Zwolle U21 | |||||||||
CD Macará | 0:0 | Mushuc Runa SC | |||||||||
Dep. Cuenca | 2:1 | Cumbayá FC | |||||||||
Imbabura SC | 4:2 | Libertad FC | |||||||||
APO Levadiakos | 1:2 | AE Larisa | |||||||||
FC Olympic | 1:2 | Pakhtakor | |||||||||
Metallurg Bk. | 0:0 | Qizilqum | |||||||||
Neuchâtel Xamax | 1:1 | FC Vaduz | |||||||||
FC Thun | 3:0 | FC Schaffhausen | |||||||||
FC Inter | 0:1 | HJK Helsinki | |||||||||
FC Haka | 2:0 | SJK Seinäjoki | |||||||||
AC Oulu | 1:1 | IF Gnistan | |||||||||
Córdoba CF | 3:0 | Sanluqueño | |||||||||
Mérida AD | 3:0 | Intercity | |||||||||
Recr. Huelva | 3:0 | Algeciras CF | |||||||||
FSK Mariupol | 1:2 | Karpaty Lviv | |||||||||
SK Poltava | 2:3 | Kudrivka-Nyva | |||||||||
Metalist | 1:2 | Girnyk-Sport | |||||||||
Podillya | 3:0 | Dinaz Vyshgorod | |||||||||
FK Khust | 2:4 | Chernigiv-ShVSM | |||||||||
FK Partizani | 4:0 | KF Erzeni | |||||||||
KF Egnatia | 0:3 | KF Tirana | |||||||||
KF Laçi | 2:0 | FK Kukësi | |||||||||
KF Teuta | 1:0 | Dinamo City | |||||||||
KF Vllaznia | 1:5 | KF Skënderbeu | |||||||||
Grazer AK 1902 | 1:1 | SV Horn | |||||||||
FAC | 1:1 | FC Dornbirn | |||||||||
AS Trencin | 2:0 | Banska Bystrica | |||||||||
Skalica | 1:0 | Kosice | |||||||||
Michalovce | 3:0 | FC ViOn | |||||||||
Juve Stabia | 1:4 | Mantova | |||||||||
MK Dons | 1:5 | Crawley Town | |||||||||
Banga | 2:0 | Panevezys | |||||||||
Suduva | 0:1 | Dziugas | |||||||||
DFK Dainava | 1:0 | FK TransINVEST | |||||||||
Siroki Brijeg | 0:1 | Velez Mostar | |||||||||
NK Vukovar 1991 | 3:1 | NK Dubrava ZG | |||||||||
NK Dugopolje | 1:2 | Cibalia | |||||||||
Celta Fortuna | 3:0 | R. Majadahonda | |||||||||
CD Lugo | 3:1 | UE Cornellà | |||||||||
CF Fuenlabrada | 0:0 | Arenteiro | |||||||||
Gimnàstic | 2:1 | SD Logroñés | |||||||||
SD Tarazona | 3:1 | CE Sabadell | |||||||||
Metropolitanos | 2:1 | Dep. La Guaira | |||||||||
Plaza Colonia | 1:0 | CA Atenas | |||||||||
Albion FC | 1:0 | La Luz | |||||||||
Al-Ansar FC | 2:0 | Safa Beirut SC | |||||||||
Dinamo Batumi | 1:1 | FC Telavi | |||||||||
Loudoun United | 0:2 | El Paso | |||||||||
Detroit City | 1:1 | Phoenix Rising | |||||||||
Ratchaburi FC | 1:2 | Muangthong Utd. | |||||||||
Chiangrai Utd. | 0:0 | Nakhonpathom | |||||||||
Sukhothai FC | 2:0 | Police Tero FC | |||||||||
FK Turan | 2:3 | Zhetysu | |||||||||
Trelleborg | 2:2 | Utsiktens BK | |||||||||
Varbergs BoIS | 1:3 | Örgryte | |||||||||
GIF Sundsvall | 1:3 | Landskrona | |||||||||
Istiqlol | 2:1 | Ravshan Kulob | |||||||||
Lisen | 1:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Pribram | 1:1 | Jihlava | |||||||||
HS Kromeriz | 1:1 | Chrudim | |||||||||
Terengganu FC | 3:1 | Perak | |||||||||
Pahang | 1:0 | Kelantan DN | |||||||||
PDRM FC | 0:1 | KDA FC | |||||||||
Dynamo Brest | 1:1 | Gomel | |||||||||
Soligorsk | 1:3 | BATE Borisov | |||||||||
Dzerzhinsk | 1:0 | FK Slutsk | |||||||||
Magallanes | 2:2 | Limache | |||||||||
San Felipe | 2:2 | Stgo. Morning | |||||||||
Mohammedan | 1:2 | Bashund. Kings | |||||||||
CTG Abahani | 0:0 | Sheikh Jamal | |||||||||
Brothers Union | 1:1 | Fortis FC | |||||||||
Olympic | 3:0 | Miramar Rangers | |||||||||
Stop Out | 1:1 | Phoenix Res. | |||||||||
N. Wellington | 1:5 | Western Suburbs | |||||||||
Wat. Karori | 2:1 | Island Bay | |||||||||
Agropecuario | 0:1 | San Martín (SJ) | |||||||||
Tristan Suarez | 0:0 | San Martín (T) | |||||||||
Chaco For Ever | 0:0 | Almirante Brown | |||||||||
CA Temperley | 2:0 | Mitre (SdE) | |||||||||
CD Morón | 0:0 | Gimnasia y Tiro | |||||||||
Atl. Rafaela | 1:0 | CADU (Zarate) | |||||||||
IC d'Escaldes | 1:1 | UE Santa Coloma | |||||||||
FC Santa Coloma | 0:1 | AC Escaldes | |||||||||
Csikszereda | 0:1 | FC Buzău | |||||||||
Unirea Slobozia | 0:0 | CSC Selimbar | |||||||||
CS Mioveni | 3:1 | Corvinul | |||||||||
Grobina | 2:2 | Auda | |||||||||
Metta | 3:0 | Jelgava | |||||||||
CSA Steaua | 2:0 | Concordia | |||||||||
Chindia | 3:0 | Slatina | |||||||||
Metaloglobus | 1:1 | FC Arges | |||||||||
Dumbravita | 1:1 | Ceahlaul | |||||||||
Unirea Dej | 1:0 | Alexandria | |||||||||
Progresul Sp. | 3:1 | CS Tunari | |||||||||
Lee Man | 1:2 | Sham Shui Po | |||||||||
FC Lugano II | 2:4 | FC Basel U21 | |||||||||
Etoile Carouge | 2:1 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Bavois | 1:2 | St. Gallen U21 | |||||||||
SC Kriens | 0:2 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Bulle | 1:2 | FC Paradiso | |||||||||
SC Brühl SG | 3:2 | FC Breitenrain | |||||||||
CD Guijuelo | 0:0 | UD Logroñés | |||||||||
SZ Dongwu | 2:2 | GX PG Haliao | |||||||||
NJ City | 1:2 | CQ Tongliangl. | |||||||||
JX Lushan | 0:3 | DL Yingbo | |||||||||
Pacific FC | 0:0 | Forge FC | |||||||||
HFX Wanderers | 1:1 | Cavalry FC | |||||||||
York United | 3:1 | Valour FC | |||||||||
Marathón | 1:0 | Génesis FC | |||||||||
Valur | 3:1 | KA Akureyri | |||||||||
ÍA Akranes | 3:0 | Vestri | |||||||||
Charlotte Ind. | 1:2 | Forward Madison | |||||||||
Knoxville | 1:5 | Hailstorm FC | |||||||||
FC Gütersloh | 0:3 | 1.FC Köln II | |||||||||
Rot Weiss Ahlen | 2:3 | M'gladbach II | |||||||||
Fortuna Köln | 1:1 | Schalke 04 II | |||||||||
1.FC Bocholt | 1:0 | Wuppertaler SV | |||||||||
1.FC Düren | 4:1 | Alem. Aachen |
|
||||||||
Düsseldorf II | 3:1 | SV Rödinghausen | |||||||||
Deportivo Mixco | 0:0 | CSD Municipal | |||||||||
Spartak Varna | 2:1 | Litex Lovech | |||||||||
Chern. Burgas | 1:2 | CSKA 1948 II | |||||||||
Maritsa | 0:2 | C. Balchik | |||||||||
Bdin Vidin | 0:1 | Spartak Pleven | |||||||||
Dep. Municipal | 0:0 | Santos FC | |||||||||
FC Flora | 0:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Kuressaare | 0:0 | JK Tammeka | |||||||||
Tauro FC | 4:1 | Independiente | |||||||||
Lazio U19 | 4:3 | Inter U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:2 | Empoli U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 1:2 | Verona U19 | |||||||||
Cagliari U19 | 2:1 | Genoa U19 | |||||||||
Hannover 96 II | 5:0 | Eimsbütteler TV | |||||||||
Drochtersen/A. | 5:1 | FC Kilia Kiel | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 3:2 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Inverness CT | 1:0 | Montrose | |||||||||
Hamilton Acad. | 3:2 | Alloa Athletic | |||||||||
Chiangmai FC | 2:2 | Nakhonsi Utd. | |||||||||
Melville | 1:4 | Western Springs | |||||||||
Hamilton W. | 1:4 | Birkenhead | |||||||||
Auckland United | 2:0 | East Coast Bays | |||||||||
Tauranga City | 2:1 | Manurewa | |||||||||
Pécsi MFC | 1:0 | Soroksár | |||||||||
Stuttgart U19 | 7:2 | FC Bayern U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 1:2 | Nürnberg U19 | |||||||||
Heidenheim U19 | 0:3 | Karlsruhe U19 | |||||||||
Sandhausen U19 | 2:4 | K'lautern U19 | |||||||||
Gr. Fürth U19 | 0:2 | Ingolstadt U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 1:1 | TSV 1860 U19 | |||||||||
Young Lions | 1:2 | DPMM FC | |||||||||
Caldiero | 2:0 | Clodiense | |||||||||
Leverkusen U19 | 1:2 | Vikt. Köln U19 | |||||||||
Wuppertal U19 | 0:6 | M'gladbach U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 4:1 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Bielefeld U19 | 0:1 | Aachen U19 | |||||||||
Paderborn U19 | 2:1 | B. Dortmund U19 | |||||||||
SC Verl U19 | 1:3 | VfL Bochum U19 | |||||||||
Olymp. Lyon B | 2:3 | Chambéry SF | |||||||||
Hauts Lyonnais | 1:1 | Saint-Étienne B | |||||||||
FC Limonest | 3:1 | Clermont B | |||||||||
Spaeri | 1:2 | FC Gareji | |||||||||
Sioni Bolnisi | 0:0 | Aragvi Dusheti | |||||||||
WIT Georgia | 3:0 | FC Locomotive | |||||||||
Dinamo II | 4:1 | Kolkheti Khobi | |||||||||
Shturmi | 1:1 | Rustavi | |||||||||
NK Dekani | 2:0 | NK Nafta 1903 | |||||||||
Kety Bistrica | 4:1 | Brinje | |||||||||
NK Fuzinar | 1:2 | Tabor Sezana | |||||||||
Volna Pinsk | 0:4 | Belshina | |||||||||
Niva Dolbizno | 3:3 | Bumprom | |||||||||
Ostrovets | 0:2 | FK Lida | |||||||||
Lillestrøm II | 4:1 | Tiller IL | |||||||||
Surnadal IL | 1:1 | Nardo FK | |||||||||
Verdal IL | 1:4 | Melhus IL | |||||||||
Newtown | 0:5 | Penybont | |||||||||
Ajax U18 | 0:2 | AZ U18 | |||||||||
GD GZ-Power | 1:0 | JX Dark Horse | |||||||||
GX Hengchen | 1:1 | SH Port B | |||||||||
HK Mingcheng | 1:4 | SZ Juniors | |||||||||
Jedinstvo U19 | 1:1 | Red Star U19 | |||||||||
Spartak U19 | 1:3 | Čukarički U19 | |||||||||
FK Brodarac U19 | 0:4 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 2:3 | Partizan U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 3:2 | Kragujevac U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 6:0 | Rad Belgrad U19 | |||||||||
Tre Penne | 0:0 | Cosmos | |||||||||
Murata | 0:1 | La Fiorita | |||||||||
RCO Agde | 2:0 | Montpellier B | |||||||||
Marseille B | 1:1 | Istres FC | |||||||||
Manchester 62 | 1:3 | Europa Point FC | |||||||||
Jong Cercle | 1:0 | Jong KVM | |||||||||
Sport. Hasselt | 1:0 | KVK Ninove | |||||||||
Hutnik Krakow | 3:0 | Lech Poznan II | |||||||||
Lubin II | 2:2 | Wisla Pulawy | |||||||||
KKS Kalisz | 0:2 | Kotwica | |||||||||
Sandecja | 0:0 | Olimpia Elblag | |||||||||
Chojniczanka | 1:4 | Polonia Bytom | |||||||||
FC Mendrisio | 1:2 | GC Zürich U21 | |||||||||
Eschen/Mauren | 3:2 | FC Uzwil | |||||||||
SC YF Juventus | 2:2 | FC Freienbach | |||||||||
FC Tuggen | 2:0 | SV Höngg | |||||||||
FC Wettswil | 2:0 | FC Balzers | |||||||||
FC Kreuzlingen | 2:1 | FC Linth 04 | |||||||||
FC Sejong | 0:2 | Jeonbuk Reserve | |||||||||
Geoje Citizen | 3:1 | Jinju Citizen | |||||||||
Pyeongtaek C. | 2:3 | Jeonju Citizen | |||||||||
DL K'un City | 0:0 | TA Tiankuang | |||||||||
RZ Yuqi | 0:1 | SX Union | |||||||||
XA C. Ronghai | 0:2 | LF Glory City | |||||||||
Barœul | 0:2 | RC Lens B | |||||||||
Valenciennes B | 0:0 | Entente SSG | |||||||||
Saint-Amand | 0:1 | LOSC Lille B | |||||||||
G. Bordeaux B | 3:1 | Lège Cap-Ferret | |||||||||
Stade Bordelais | 1:1 | Pau FC B | |||||||||
Inter Limeira | 1:0 | Água Santa-SP | |||||||||
Hercílio Luz | 1:1 | Concórdia | |||||||||
São José-SP | 0:0 | Santo André | |||||||||
Iguatu | 1:0 | Atlético-CE | |||||||||
USSA Vertou | 2:0 | FC Nantes B | |||||||||
Stade Laval B | 1:0 | Les Sables FCOC | |||||||||
Poiré-sur-Vie | 2:1 | Niort B | |||||||||
AC Horsens U19 | 0:4 | Copenhagen U19 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 1:2 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Sönderjyske U19 | 2:2 | Silkeborg U19 | |||||||||
FC Lannion | 0:0 | Rennes B | |||||||||
CPB Bréquigny | 2:3 | Briochin B | |||||||||
US Thionville | 2:6 | Stade Reims B | |||||||||
R. Strasbourg B | 1:0 | FCM Troyes | |||||||||
AS Nancy B | 1:1 | FCOSK 06 | |||||||||
ASM Belfort | 2:1 | FC Metz B | |||||||||
Troyes B | 2:1 | US Raon-l'Étape | |||||||||
1º de Agosto | 1:1 | Aca. Lobito | |||||||||
GD Interclube | 1:0 | C.R.D. Libolo | |||||||||
Kabuscorp SC | 2:3 | Sagrada | |||||||||
SC Cabinda | 2:1 | CD Lunda Sul | |||||||||
Banik Most-Sous | 2:5 | Teplice B | |||||||||
Sparta Kolin | 5:0 | Sl. Liberec B | |||||||||
C. Budejovice B | 1:3 | FK Robstav | |||||||||
Jablonec B | 0:0 | Ceska Lipa | |||||||||
Loko Vltavin | 4:0 | Karlovy Vary | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:3 | Zapy | |||||||||
Cibao FC | 0:0 | Moca FC | |||||||||
Atlántico | 2:0 | Atl. Pantoja | |||||||||
QRM B | 2:1 | Le Havre B | |||||||||
SM Caen B | 2:1 | SU Dives | |||||||||
Pogon II | 2:1 | Noteć Czarnków | |||||||||
F. Swinoujscie | 4:1 | Unia Solec | |||||||||
KP Starogard | 1:3 | Gedania Gdansk | |||||||||
Pogoń Nowe S. | 1:2 | Swit Szczecin | |||||||||
Blekitni | 6:1 | Vineta Wolin | |||||||||
Elana Torun | 2:2 | Unia Swarzedz | |||||||||
ADO U21 | 0:2 | Volendam U21 | |||||||||
Willem II U21 | 2:0 | Roda JC U21 | |||||||||
Pyunik II | 0:0 | Urartu II | |||||||||
FC Nikarm | 0:3 | Andranik | |||||||||
Unterhaching II | 1:1 | Illertissen II | |||||||||
Memmingen II | 0:1 | TSV Jetzendorf | |||||||||
FC Kempten | 1:1 | Oberweikertsh. | |||||||||
Manila Digger | 2:4 | United City | |||||||||
Garelli United | 1:4 | Tuloy | |||||||||
Loyola | 8:0 | Manila Montet | |||||||||
Lokomotiva U19 | 4:1 | Sl. Belupo U19 | |||||||||
Istra 1961 U19 | 5:0 | NK Osijek U19 | |||||||||
HNK Gorica U19 | 1:2 | NK Varazdin U19 | |||||||||
Kustosija U19 | 2:1 | HNK Rijeka U19 | |||||||||
NK Rudes U19 | 3:3 | Mladost U19 | |||||||||
West Sydney II | 3:2 | Sydney Olympic | |||||||||
NWS Spirit | 1:0 | Wolves FC | |||||||||
Hills United | 1:2 | APIA Leichhardt | |||||||||
St. George FA | 1:1 | Sutherland | |||||||||
Meyrin FC | 2:1 | FC Sion U21 | |||||||||
Yverdon II U21 | 4:0 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Portalban | 0:5 | Vevey-Sports | |||||||||
FC Echallens | 3:3 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
CS Chênois | 5:2 | FC Monthey | |||||||||
Wolfsberg II | 1:1 | Vöcklamarkt | |||||||||
SV Ried II | 2:1 | ASK Klagenfurt | |||||||||
AJ Auxerre B | 2:0 | Bourg-en-Bresse | |||||||||
FC Fleury 91 | 1:1 | UF Mâcon | |||||||||
ASC Biesheim | 0:1 | US Créteil-L | |||||||||
Wasquehal | 2:1 | SR Colmar | |||||||||
Saint-Quentin | 1:1 | AS Furiani | |||||||||
FR Haguenau | 2:2 | FC 93 Bobigny | |||||||||
Tombense | 1:0 | Sampaio-MA | |||||||||
Aarau U19 | 2:1 | FC Basel U19 | |||||||||
Luzern U19 | 1:0 | Team Ticino U19 | |||||||||
HamKam II | 0:3 | Ulfstind | |||||||||
Fredrikstad II | 3:1 | Skjervøy | |||||||||
Innstranda | 0:3 | Harstad IL | |||||||||
Elverum | 2:0 | Fyllingsdalen | |||||||||
Fløya | 4:0 | Sprint/Jeløy | |||||||||
Saumur | 2:1 | Angers SCO B | |||||||||
La Roche Vendée | 5:1 | Trélissac FC | |||||||||
Paris 13 Atl. | 3:0 | Blois Foot 41 | |||||||||
G. Halberstadt | 3:2 | Magdeburg II | |||||||||
Bischofswerda | 4:2 | VfL Halle 96 | |||||||||
VFC Plauen | 4:1 | VfB Krieschow | |||||||||
SV 09 Arnstadt | 4:3 | Ludwigsfelde | |||||||||
Sandersdorf | 2:3 | VfB Auerbach | |||||||||
SC Freital | 1:0 | Mo. Marienberg | |||||||||
Aarhus Fremad | 1:0 | Akademisk BK | |||||||||
Middelfart | 2:0 | Nyköbing FC | |||||||||
AC Ajaccio B | 0:1 | Ste. Geneviève | |||||||||
SC Bastia B | 6:0 | CA Vitry | |||||||||
Montrouge FC | 0:1 | US Orléans B | |||||||||
FK Haugesund II | 0:1 | Loddefjord | |||||||||
Førde | 2:0 | Djerv 1919 | |||||||||
Bjarg | 1:1 | IL Sandviken | |||||||||
Askøy | 2:1 | Frøya | |||||||||
Årdal FK | 2:4 | Os Turn | |||||||||
Fremad Amager | 2:1 | Brabrand IF | |||||||||
FA 2000 | 4:2 | Thisted FC | |||||||||
Skive IK | 4:0 | Hellerup IK | |||||||||
St. Pölten Jun. | 0:2 | Schrems | |||||||||
FK Smiltene | 2:4 | Valmiera II | |||||||||
Ogre United | 1:0 | Tukums II | |||||||||
Riga II | 2:1 | Leevon PPK | |||||||||
Mārupes SC | 1:0 | JFK Ventspils | |||||||||
GC Zürich U19 | 2:2 | BEJUNE U19 | |||||||||
Lausanne U19 | 1:2 | FC Sion U19 | |||||||||
FC Thun U19 | 0:0 | Winterthur U19 | |||||||||
Regensburg II | 6:0 | FC Coburg | |||||||||
DJK Gebenbach | 4:5 | TSV Abtswind | |||||||||
FV 04 Würzburg | 0:4 | Bayern Hof | |||||||||
Arendal | 2:1 | Kvik Halden | |||||||||
Eik Tønsberg | 3:2 | Jerv | |||||||||
Notodden | 0:1 | Fløy | |||||||||
Sotra | 1:2 | Lysekloster IL | |||||||||
Nordic Utd. FC | 3:1 | Täby FK | |||||||||
FC Stockholm | 3:0 | FBK Karlstad | |||||||||
Racing CFF | 2:0 | EA Guingamp B | |||||||||
Lorient B | 1:1 | Dinan Léhon | |||||||||
Stade Briochin | 0:0 | Châteaubriant | |||||||||
AF Virois | 2:3 | Borgo | |||||||||
Olympique Alès | 2:1 | Toulouse B | |||||||||
Fréjus-St-Raph. | 4:1 | Chamalières | |||||||||
Hyères 83 | 1:1 | Cannes | |||||||||
Georgia Lions | 4:1 | Michigan Stars | |||||||||
Víkingur II | 3:2 | FC Hoyvík | |||||||||
NSÍ II | 2:3 | B36 II | |||||||||
KÍ II | 2:2 | FC Suduroy | |||||||||
Peterhead | 1:5 | Spartans | |||||||||
Stirling Albion | 0:0 | Dumbarton | |||||||||
Spartanii | 1:2 AET | FC Iskra | |||||||||
Victoria | 3:0 | Speranis | |||||||||
Saksan | 5:4 on pens | FC Olimp | |||||||||
Univer Oguzspor | 2:1 | FC Speranta | |||||||||
Podbrezova U19 | 1:3 | Slovan U19 | |||||||||
Dun. Streda U19 | 2:0 | MSK Zilina U19 | |||||||||
Kosice U19 | 2:1 | AS Trencin U19 | |||||||||
Trnava U19 | 2:1 | Ruzomberok U19 | |||||||||
FK Pohronie U19 | 3:2 | Tatran P. U19 | |||||||||
Uhersky Brod | 2:2 | 1.SC Znojmo | |||||||||
Frydek-Mistek | 1:0 | Start Brno | |||||||||
Trinec | 5:2 | Hranice | |||||||||
Châteauroux B | 1:2 | Châtellerault | |||||||||
CA Pontarlier | 2:4 | Dijon FCO B | |||||||||
FC Sochaux B | 2:1 | Moulins-Yzeure | |||||||||
Kristiansund II | 1:6 | Lokomotiv Oslo | |||||||||
Bjørkelangen | 3:1 | IL Hødd II | |||||||||
Gjelleråsen | 2:2 | Skjetten | |||||||||
IF Ready | 5:0 | Funnefoss/V. | |||||||||
Spjelkavik IL | 0:0 | Skedsmo FK | |||||||||
Vissel U18 | 2:0 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 2:2 | Helsingör U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 3:2 | Akademisk U19 | |||||||||
NFC U19 | 0:4 | Hobro IK U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 1:2 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
AC Amager A U19 | 4:4 | Naestved BK U19 | |||||||||
HB Köge U19 | 3:1 | Naesby BK U19 | |||||||||
Rotenberg | 0:4 | A. Lustenau II | |||||||||
Lauterach | 1:2 | Alberschwende | |||||||||
SV Schaffhausen | 3:1 | Rapperswil II | |||||||||
FC Thalwil | 2:2 | KF Dardania SG | |||||||||
FC Frauenfeld | 1:3 | FC Lachen | |||||||||
FC Bülach | 2:3 | FC Uster | |||||||||
SV Meppen II | 1:1 | FSV Schöningen | |||||||||
Ramlingen-E. | 0:5 | Lupo-Martini | |||||||||
SV Atlas | 3:0 | Arm. Hannover | |||||||||
MTVE Celle | 3:2 | BSV Rehden | |||||||||
Chuncheon FC | 3:2 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Siheung City | 0:2 | Gangneung Cit. | |||||||||
Ulsan Citizen | 0:4 | Changwon FC | |||||||||
EB/S II | 6:2 | KÍ III | |||||||||
Víkingur III | 5:3 | B68 Toftir II | |||||||||
ÍF II | 11:1 | MB Midvágur | |||||||||
Skála IF II | 0:0 | 07 Vestur II | |||||||||
Royn | 1:4 | TB Tvöroyri II | |||||||||
AB Argir II | 5:1 | FC Suduroy II | |||||||||
KFG | 0:1 | Haukar | |||||||||
Aegir | 3:1 | KF Fjallabyggd | |||||||||
Völsungur ÍF | 0:1 | Selfoss | |||||||||
Hvöt | 1:3 | Reynir S | |||||||||
Thróttur Vogum | 1:1 | Höttur/Huginn | |||||||||
KFA | 2:2 | Víkingur Ó. | |||||||||
Kalju FC U21 | 0:1 | TJK Legion | |||||||||
JK Viljandi | 1:3 | Johvi Phoenix | |||||||||
Antlers U18 | 3:0 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Shohei HS | 3:3 | Reysol U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 2:7 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 3:2 | AKA Klafu U18 | |||||||||
Eidsvold Turn | 3:1 | Strindheim TF | |||||||||
Ullensaker/Kisa | 1:2 | Follo FK | |||||||||
Tromsdalen | 4:0 | Gjøvik-Lyn | |||||||||
FC Rosengård | 2:1 | Ljungskile SK | |||||||||
Orleta R.P. | 0:3 | Czarni Polaniec | |||||||||
Wieczysta | 8:0 | Sokol Sieniawa | |||||||||
Wisloka Debica | 2:0 | NKP Podhale | |||||||||
KSZO Ostrowiec | 1:2 | Siarka T. | |||||||||
Avia Swidnik | 2:1 | Wislanie J. | |||||||||
Chelmianka | 0:1 | Garbarnia | |||||||||
A. Salzburg | 4:2 | Altach Juniors | |||||||||
FC Kufstein | 1:2 | Reichenau | |||||||||
Wals-Grünau | 1:1 | Dornbirner SV | |||||||||
FC Koper U19 | 3:3 | NK Krka U19 | |||||||||
MP U19 | 1:0 | KuPS U19 | |||||||||
Ilves U19 | 2:2 | NoPS U19 | |||||||||
PK-35 U19 | 1:6 | Atlantis FC U19 | |||||||||
VJS U19 | 6:2 | KOPSE U19 | |||||||||
HJK U19 | 1:0 | PPJ U19 | |||||||||
HJS U19 | 3:2 | MaPS U19 | |||||||||
FC Ascona | 1:0 | Cham II | |||||||||
Zug 94 | 2:4 | FC Brunnen | |||||||||
Red Star ZH | 9:0 | FC Sursee | |||||||||
Korona U19 | 6:4 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Lech U19 | 3:1 | Widzew U19 | |||||||||
Odra Opole U19 | 3:1 | Sandecja U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 4:3 | Gornik U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 3:1 | Pogon U19 | |||||||||
SC Weiche 08 II | 1:1 | VfB Lübeck II | |||||||||
TSV Bordesholm | 1:3 | Pr. Reinfeld | |||||||||
FC Dornbreite | 1:2 | Nordmark Satrup | |||||||||
Hohenwestedt | 1:1 | Heider SV | |||||||||
Oldenburger SV | 1:3 | SV Eichede | |||||||||
Asker | 2:2 | Oppsal Fotball | |||||||||
Nordstrand IF | 8:0 | Åssiden IF | |||||||||
Frigg | 2:0 | Ullern | |||||||||
Paide U21 | 3:0 | JK Tabasalu | |||||||||
MuSa | 5:0 | Mariehamn II | |||||||||
Ylöjärvi | 2:2 | Tampere Utd. II | |||||||||
FSV Fernwald | 3:0 | KSV Baunatal | |||||||||
Weidenhausen | 3:1 | VfB Marburg | |||||||||
TuS Dietkirchen | 1:2 | Vikt. Griesheim | |||||||||
Bayern Alzenau | 0:2 | FC Gießen | |||||||||
SC Waldgirmes | 3:1 | Hanau 93 | |||||||||
1.FC Erlensee | 0:3 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Mlawianka Mlawa | 1:0 | P. Bialobrzegi | |||||||||
GKS Belchatow | 0:1 | GKS Wikielec | |||||||||
Legia II | 1:0 | Victoria Sulejowek | |||||||||
O. Zambrow | 1:2 | Warta Sieradz | |||||||||
FC Besa Biel | 2:0 | FC Tavannes | |||||||||
FC Muri-G. | 5:0 | Ajoie-Monterri | |||||||||
SC Dornach | 0:2 | SC Binningen | |||||||||
FC Bubendorf | 4:2 | SC Schöftland | |||||||||
FC Liestal | 2:1 | FC Concordia LS | |||||||||
Bayreuth II | 0:3 | TSV Buch | |||||||||
FCE Münchberg | 0:1 | SC Groß'lohe | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 4:0 | SV Mitterteich | |||||||||
Baiersdorfer SV | 1:2 | 1.FC H'aurach | |||||||||
Vorw. Röslau | 2:1 | SV Buckenhofen | |||||||||
FSV Stadeln | 1:1 | TSV Weißenburg | |||||||||
FC Emmenbrücke | 0:2 | FC Bassecourt | |||||||||
Skala 1911 | 3:0 | MFK Metalurg 2 | |||||||||
FK Trostyanets | 0:2 | Chayka | |||||||||
FK Kudrivka | 0:3 | Druzhba Myrivka | |||||||||
Nyva Vinnytsya | 1:3 | UCSA | |||||||||
Armenia U15 | 8:7 on pens | Belarus U15 | |||||||||
Portugal U16 | 3:1 | Switzerland U16 | |||||||||
Cyprus U15 | 4:2 on pens | Moldova U15 | |||||||||
Tekhnolog-BGUT | 3:0 | FSK Kirovsk | |||||||||
Ivatsevichi | 8:3 | Kommunalnik | |||||||||
Krechet | 1:0 | Agro Pelishche | |||||||||
Polotsk 2019 | 2:0 | Inform Minsk | |||||||||
MNPZ Mozyr | 3:4 AET | Leskhoz | |||||||||
Torpedo Minsk | 0:3 | Avto-Traktor M. | |||||||||
Gazovik | 2:3 | Miory | |||||||||
Solomon Warrior | 0:2 | Hekari United | |||||||||
Avondale FC | 5:1 | Melbour. Sharks | |||||||||
Moreland | 4:0 | Dand. Thunder | |||||||||
Manningham | 4:5 | Altona Magic | |||||||||
Hume City FC | 0:2 | Oakleigh Cannon | |||||||||
FC Tallinn U17 | 4:1 | FC Ararat U17 | |||||||||
Kalev U17 | 1:1 | Levadia U17 | |||||||||
FC Nomme U17 | 3:0 | Tammeka U17 | |||||||||
FC Phoenix U17 | 5:0 | FC Flora U16 | |||||||||
Kalju FC U17 | 1:3 | JK Vaprus U17 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 1:4 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 5:1 | Sloboda T U19 | |||||||||
Banja Luka U19 | 1:2 | Zvijezda 09 U19 | |||||||||
Grasshopper U17 | 3:3 | FC Aarau U17 | |||||||||
BEJUNE U17 | 2:0 | FC Thun U17 | |||||||||
Servette M-17 | 3:1 | Team Ticino U17 | |||||||||
UFC Hallein | 3:0 | Golling | |||||||||
Bramberg | 2:0 | SAK 1914 | |||||||||
Feyenoord U17 | 7:2 | Ajax U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 0:3 | PSV U17 | |||||||||
FC Loviisa | 0:9 | Atletico Malmi | |||||||||
Helsinki IFK | 1:0 | HerTo | |||||||||
St. Gallen U17 | 1:2 | Luzern U17 | |||||||||
Lausanne U17 | 4:2 | FC Basel U17 | |||||||||
FC Sion U17 | 1:1 | BSC YB U17 | |||||||||
Winterthur U17 | 4:1 | FC Zürich U17 | |||||||||
Burgenland U16 | 0:4 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 3:5 | AKA Klafu U16 | |||||||||
TeBe Berlin | 0:4 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Rostocker FC | 2:6 | RSV Eintracht | |||||||||
Düneberger SV | 0:9 | Niendorfer TSV | |||||||||
TSV Buchholz 08 | 4:2 | TuRa Harksheide | |||||||||
TSV Sasel | 3:3 | SV Rugenbergen | |||||||||
PKKU II | 11:0 | SAPA Helsinki | |||||||||
RiPS | 1:6 | TiPS | |||||||||
1.FC Sarstedt | 0:3 | HSC Hannover | |||||||||
TSV Wetschen | 0:0 | VfR Evesen | |||||||||
SV Bavenstedt | 2:3 | OSV Hannover | |||||||||
1.FC Wunstorf | 0:0 | TSV Pattensen | |||||||||
Aсademia Ural | 1:2 | UOR-5 U17 | |||||||||
FShM U17 | 1:0 | Akademia Rodina | |||||||||
Akademia Rubin | 1:4 | Akademia Loko | |||||||||
Akademia FCSM | 0:1 | Almaz-Antei U17 | |||||||||
Akad Chertanovo | 3:1 | Akademia Rostov | |||||||||
Skála IF III | 3:3 | EB/Strey. IV | |||||||||
07 Vestur III | 8:3 | HB III | |||||||||
Konstanz-W. | 3:4 | SV Kuppenheim | |||||||||
Freiburger FC | 1:1 | SV Bühlertal | |||||||||
SC Pfullendorf | 3:1 | FC 04 Singen | |||||||||
SC Lahr | 2:3 | VfR Hausen | |||||||||
FC Teningen | 3:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
FC 08 Villingen II | 0:2 | FC Auggen | |||||||||
Slesvig IF | 3:1 | Friedrichsberg | |||||||||
TSV Rantrum | 4:0 | TSV Kropp | |||||||||
SG Eck./Fleck. | 0:2 | SV Dörpum | |||||||||
Husumer SV | 2:5 | TSV Klausdorf | |||||||||
Gettorfer SC | 3:5 | TSV Altenholz | |||||||||
IF Stjernen | 3:0 | SpVg Eidertal | |||||||||
Osterrönfeld | 5:2 | RS Kiel | |||||||||
Kaltenkirchen | 8:1 | Henstedt-Ulz. | |||||||||
Preetzer TSV | 3:0 | TSV Lägerdorf | |||||||||
MSC Preussen | 0:2 | Halle-Ammendorf | |||||||||
SV Westerhausen | 3:2 | SSV Gardelegen | |||||||||
Tangermünde | 1:1 | GW Ilsenburg | |||||||||
Haldensleber SC | 4:0 | Sangerhausen | |||||||||
TSV Ampfing | 2:1 | SF Schwaig | |||||||||
TuS Geretsried | 2:2 | SV Pullach | |||||||||
TuS Holzkirchen | 4:1 | Garmisch | |||||||||
SV Bruckmühl | 1:0 | SB Traunstein | |||||||||
SSV Eggenfelden | 3:1 | Forstinning | |||||||||
Pors Fotball | 5:0 | Mandalskamerat. | |||||||||
Brodd | 4:0 | Vigør | |||||||||
Sola FK | 2:2 | Fram | |||||||||
Kultsu FC | 6:0 | Purha | |||||||||
Pallo-Kissat | 3:0 | Kotajärven | |||||||||
LehPa | 4:0 | NiemU | |||||||||
SG Eiterfeld/L. | 1:3 | SC Willingen | |||||||||
SSV Sand | 1:4 | Buch. Flieden | |||||||||
K. Markkleeberg | 2:0 | Borea Dresden | |||||||||
Pirna-Copitz | 3:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Radebeuler BC | 2:1 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
Radefelder SV | 0:2 | SG Taucha 99 | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:0 | Banja Luka U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:2 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
St. Hauzenberg | 1:2 | Ettmannsdorf | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 1:2 | VfB Wissen | |||||||||
TuS Immendorf | 2:0 | TuS Kirchberg | |||||||||
Brandenburg. SC | 2:4 | GW Lübben | |||||||||
MSV Neuruppin | 2:2 | GW Ahrensfelde | |||||||||
F. Babelsberg | 0:4 | Sachsenhausen | |||||||||
Oranienburg | 4:0 | Victoria Seelow | |||||||||
Werderaner FC | 1:0 | G. Schöneiche | |||||||||
Petershagen-E. | 1:2 | Einheit Bernau | |||||||||
HSV Hoek | 2:0 | SV Oss '20 | |||||||||
VV Kloetinge | 1:1 | SteDoCo | |||||||||
TEC | 3:3 | Barendrecht | |||||||||
VV Eemdijk | 0:3 | RKVV DEM | |||||||||
Rijnvogels | 4:1 | SV Urk | |||||||||
Harkemase Boys | 1:0 | Sparta Nijkerk | |||||||||
IJsselm.vogels | 3:1 | DOVO | |||||||||
DVS '33 | 7:1 | ODIN '59 | |||||||||
USV Hercules | 4:0 | RKAV Volendam | |||||||||
Stade Laval U19 | 1:0 | EA Guingamp U19 | |||||||||
Pars N-Isenburg | 2:0 | SC Dortelweil | |||||||||
Unter-Flockenb. | 3:0 | Sportfreunde 04 | |||||||||
SV Spielberg | 2:1 | VfR Gommersdorf | |||||||||
FC Bammental | 1:0 | TSG Weinheim | |||||||||
1.FC Bruchsal | 2:5 | Friedrichstal | |||||||||
Villan Pojat | 0:9 | Kajaanin Pallo | |||||||||
Roi Utd | 0:3 | PonPa | |||||||||
Altenwerder | 1:3 | Kummerfeld | |||||||||
FC Voran Ohe | 0:1 | Rahlstedter SC | |||||||||
SV Curslack-N. | 1:3 | V/W Billstedt | |||||||||
HT 16 Hamburg | 4:2 | Bramfelder SV | |||||||||
1.FC Burg | 1:2 | SC Weyhe | |||||||||
SG Mettlach | 4:2 | FSV Jägersburg | |||||||||
RW Hasborn | 1:5 | Merchweiler | |||||||||
FV Eppelborn | 5:0 | Elversberg II | |||||||||
Ballweiler-We. | 0:0 | TuS Herrensohr | |||||||||
FT Schweinfurt | 4:0 | FC Lichtenfels | |||||||||
Simmering | 2:6 | Austria XIII | |||||||||
FC Stadlau | 0:2 | Wienerberg | |||||||||
1980 Wien | 1:1 | Gerasdorf | |||||||||
FC Echichens | 1:4 | Stade-Payerne | |||||||||
SK Treibach | 3:0 | SC Landskron | |||||||||